لطفا پیش از استفاده از سایت ما شرایط و مقررات آن را مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید، در صورت استفاده از این سایت، شما موافقت خود را با این قوانین و ضوابط تائید می‌کنید. اگر با این شرایط و ضوابط موافقت کامل ندارید، از سایت خارج شوید و از خدمات استفاده نکنید.

سایت دکتر صالحیان می‌تواند در هر زمانی این شرایط و قوانین را تغییر دهد و استفاده مداوم شما از سایت ما به معنای پذیرش این شرایط و مقررات می‌باشد.

  • تمام عناصر سایت در دسترس شما، مانند متن، گرافیک، تصاویر و سایر موارد موجود در آن فقط برای اطلاع‌رسانی می‌باشد و هرگز جایگزینی برای مشاوره پزشکی ، تشخیص و یا درمان بیماری نیست. کاربران باید همواره با پزشک معالج خود و یا دیگر مشاوران بهداشتی مشورت کنند و انجام ندادن به توصیه های پزشک و یا تاخیر در انجام آنها به واسطه مطالب این سایت نباید باشد.
  • اگر در شرایط پزشکی و سلامتی اورژانسی هستید حتما با پزشک معالج و یا با شماره تلفن اورژانس تماس بگیرید همچنین بیمار از هیچ یک از مطالب این سایت جهت درمان نباید استفاده کند.
  • توجه داشته باشید که این وب سایت برای کودکان زیر 15 سال طراحی نشده است. ما متعهد به حفظ حریم کودکان هستیم و در نظر داشته باشید اطلاعات کاربران سایت را جمع آوری و بررسی نمیکنیم و لازم به ذکر است که سن افراد مراجعه کننده به سایت را نمیدانیم.
  • تمامی مطالب بارگذاری شده در سایت دکتر صالحیان تحت قوانین کپی رایت در ایران و سایر کشورهای خارجی است و سایت اجازه استفاده از این مطالب را فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری در صورت ذکر منبع را میدهد.
  • چنانچه شما هریک از این شرایط و قوانین را رعایت نکنید مجوز استفاده از مطالب ما به شما داده نمی‌شود و باید هرگونه کپی از این مطالب را پاک کنید.
  • مسئولیت انتشار تمامی محتوای تبلیغاتی و پزشکی با منتشر کننده آن است و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت این مطالب ندارد.
  • قابل توجه مراجعین و زیباجویان محترم، عودت هزينه پرداختي بعد از ارائه خدمات ما امكان پذير نميباشد پس لطفا قبل از خريد و دریافت خدمات از سایت ما دقت بفرماييد، زیرا وطیفه ما ارائه خدمات می‌باشد نه كالا و استفاد يا عدم استفاده شما از خدمات ما اعم از پکیج‌های آموزشی، برنامه غذایی، برنامه تمرینی، کتاب‌ها و … تاثيري در زحمات ما و مجموعه ما براي ارائه خدمات ندارد.